X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری


گزارش اختصاصی بهنام دوستدار 23-بهمن-94

بهنام دوستدار-رقابتهای انتخابی بوکس نونهالان  استان اردبیل به میزبانی اردبیل به هتاکی وجنجال کشیده شد.


متاسفانه این چندمین بار هست که یک مربی گمنام در اردبیل با خودبزرگ بینی متوهمانه خود، بوکس استان اردبیل را به چالش میکشد وبا اقدامات نسنجیده خود بوکس اردبیل و بویژه شهرستانها را با بن بست جدی روبرو کرده است. 

ادامه مطلب ...

۲۹-بهمن-۱۳۹۴ 
بهنام دوستدار-رئیس کمیته فنی فدارسیون بوکس گفت درصورت حل شدن مشکلات مالی فدراسیون شرایط خوبی برای پرورش مشتزنان نونهال فراهم میکنیم برگزاری رقابت‌های قهرمانی نونهالان کشور را بهترین اقدام فدارسیون جهت پرورش استعداد‌ها دانست. 
ادامه مطلب ...

۲۹-بهمن-۱۳۹۴ 
بهنام دوستدار- دبیر فدراسیون میگوید امروزه نگاه به بوکس تغییر پیدا کرده و همین که بوکسورها در رده سنی بزرگسالان بدون کلاه در مسابقات حاضر می شوند نشان دهنده کم خطر بودن بوکس است. با تغییر نگاه خانواده های ایرانی به بوکس آینده درخشانی را برای این رشته متصور هستم.

نگاه خانواده ایرانی به بوکس تغییر یافته استعلی دانشمند در گفتگو با خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان درباره برگزاری رقابت های اولین دوره بوکس نونهالان کشور گفت: پس از انقلاب اسلامی این نخستین بار است که رقابت های بوکس در رده سنی نونهالان برگزار می شود. خوشبختانه استقبال خوبی از این مسابقات از سوی هیأت های بوکس سراسر کشور صورت گرفته و حدود 68 بوکسور در این رقابت ها مبارزه می کنند. 

ادامه مطلب ...

۲۸-بهمن-۱۳۹۴ 
دور جدید تمرینات تیم جوانان بوکس ایران از روز شنبه هفته آینده در سالن شهید همت تهران پیگیری خواهد شد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون بوکس،محمد عاشری مسئول هدایت تیم بوکس جوانان کشورمان نام 18 بوکسور را برای حضور در دور جدید تمرینات این تیم اعلام کرد. 

ادامه مطلب ...

دوشنبه ۱۹-بهمن -۹۴
نماینده بوکس ایران در بازی‌های المپیک 2012 می‌گوید به وجود آمدن برخی مشکلات سبب شد تا تمرکزش را برای دیدار با حریفش در رقابت‌های بوکس حرفه‌ای از دست بدهد ولی هنوز شانس زیادی برای کسب سهمیه المپیک 2016 دارد. 

ادامه مطلب ...


گزارش اختصاصی بهنام دوستدار Exclusive -17-بهمن-94

نماینده وزن 69 بوکس ایران درلیگ جهانی بوکس بازی را واگذارنمود.
امین قاسمی پور درچارچوب رقابتهای Apb درترکیه به میدان رفته بود دقایقی پیش بازی را برابر نماینده لیتوانی واگذار کرد. 

ادامه مطلب ...

یکشنبه ۱۱-بهمن-۹۴ 
ترکیب تیم ملی بوکس ایران برای حضور در رقابت‌های قاره‌ای چین اعلام شد.

بنابراین گزارش به نقل از فدراسیون بوکس، کادر فنی تیم ملی بوکس ایران نام 10 بوکسور اصلی ایران را برای حضور در رقابت های قاره‌ای چین که نخستین آزمون انتخابی المپیک در سال آینده خواهد بود اعلام کرد. 

ادامه مطلب ...