X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

 

 

کدامیک پیروزمسابقه شده است؟

ادامه مطلب ...

 

 

به گفته محمد علی کلی می گوید من دخترم راخیلی دوست دارم و از مردم وطرفدارانم می خواهم که همانقدر که از مسابقات من لذت می بردند به همان اندازه پس از من به دخترم توجه نمایند. 

  

 متولد:30 دسامبر1977 محل تولد:ساحل میامی  فرزند :محمد علی و ورونیکا علی

ادامه مطلب ...

 

"دان کینگ" در دنیای قصه های هالیوودی زندگی نمی کند، او حتی در دنیای معمولی ما آدم های معمولی هم زندگی نمی کند، او از جهان خشن بوکس حرفه ای می آید، با کلی قصه های شنیدنی که مو به تن آدم راست می کند.

 

 

 

پدرخوانده. بیش تر از هر لقبی به او می آید. وقتی پشت میز نشسته و انگشت می چرخاند و از این می گوید که چطور محمد علی و فورمن را به جان هم انداخته، آدم یاد مارلو براندو می افتد که پشت آن میز چوب گردو، دست زیر چانه زده و با صدای تودماغی اش از آدم هایی حرف می زند که زنده یا مرده شان بسته به یک اشاره او است.

ادامه مطلب ...

  

توصیه جک دمسپی به بوکسوران:   

با ضربات مشت حق خود را بگیرید  

   

                                                            

 جک دمسپی قهرمان سنگین وزن بوکس سال 1919 گفته است برای گرفتن حق باید مشت های سنگین و قوی داشته باشید زیرا کتابهای قانون دردی را دوا نمی کنند. این شاید یک درس بزرگ برای بوکسوران کشورمان باشد.

 

جک دمسپی یکی ازنامداران و اعجوبه های دنیای بوکس قرن بیستم وقهرمان سنگین وزن بوکس 1919 گفته است برای گرفتن حق باید مشت های سنگین و قوی داشت و شاید این یکی از بهترین درس ها برای مشت زنان تیم ملی باشد.  

 

جک دمپسی

ادامه مطلب ...