X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

لیگ جهانی بوکس- پایان تلخ یک سال مبارزه در تاشکند
گزارش زنده جدال سرنوشت ساز محمد پور و لطیف اف ازبک
پدیده بوکس ایران مقابل بوکسور ازبک شکست خورد

گزارش اختصاصی بهنام دوستدار 29-اسفند-94


گزارش زنده مبارزه محمدپور ولطیف اف....نتایج تکمیلی لحظه به لحظه اعلام میگردد

پدیده نوظهور سبک وزن بوکس ایران در غیاب مربی خود در تاشکند شکست خورد این رقابتها درچارچوب مبارزات لیگ جهانی بوکسApb به میزبانی تاشکند پایتخت ازبکستان برگزار میگردد.نکته مهم وقابل تامل این مبارزه عدم حضور اکبر احدی مربی اصلی محمد پور در تیم ملی Apb میباشد. 

ادامه مطلب ...

گزارش اختصاصی بهنام دوستدار 27-اسفند-94
از دور سوم رقابتهای لیگ بوکس جهانی Apb ، سجاد محمد پور وجسور بک لطیف اف به دیدار هم میروند.


بنابراین گزارش این دوقهرمان سبک وزن آسیا عصر روز شنبه درتاشکند مقابل هم قرار میگیرند محمدپور ستاره سبک وزن بوکس ایران با آمادگی و اراده قابل ستایش دراین مبارزه بدنبال شکست لطیف اف درخانه میباشد وبه زعم اغلب کارشناسان بوکس Apb این ادعا از توان پدیده بوکس ایران خارج نیست. 

ادامه مطلب ...

24-اسفند-94
بهنام دوستدار- مبارزه روزبهانی در رقابت‌های لیگ جهانی بوکس APB به تعویق افتاد


بنابراین گزارش وبه نقل از فارس، مسابقات بوکس لیگ حرفه‌ای APB در حالی قرار است 29 اسفند‌ماه به میزبانی ازبکستان پیگیری شود که پیش از این قرار بود، احسان روزبهانی و سجاد محمد پور در چارچوب این رقابت‌ها وارد رینگ شوند. 

ادامه مطلب ...

23-اسفند-94

گزارش اختصاصی بهنام دوستدار- هشتمین دوره رقابتهای بوکس جام جاده ابریشم از تاریخ 20 تا22 اسفند ماه در باکو – آذربایجان برگزار گردید.

این رقابتها مجموعا با حضور 5 تیم چند نفره برگزار شد که تیمها اغلب با بازیکنان درجه چندم خود در این رقابت نه چندان معتبر شرکت داشتند تنها اذربایجان با دوبازیکن اصلی خود به نامهای تیمورمحمد اف وجاوید چلبی  به ترتیب در اوزان 81 و56 شرکت داشت. 

ادامه مطلب ...


گزارش اختصاصی بهنام دوستدار  22-اسفند-94

امروز شنبه مسابقات بین‌المللی بوکس جام جاده ابریشم پایان یافت این رقابتها از روز پنجشنبه (20 تا 22اسفند) در شهر باکو در جمهوری آذربایجان ادامه یافت و در پایان روز دوم ماکوئی، زهره‌وند و ستارپور صاحب مدال برنز شدند ودرشب فینال ادامه رضا مرادخانی در وزن 91- مدال طلای این رقابتها را تصاحب نمود. 

ادامه مطلب ...

21-اسفند-94
گزارشگر خبرگزاری صدا و سیما از مسابقات بین المللی بوکس جام جاده ابریشم در جمهوری اذربایجان و وضعیت تیم اعزامی کشورمان به این مسابقات گزارش می دهد .

این رقابتها بمدت دو روز در تاریخ 21 و22 اسفند در باکو پایتخت جمهور آذربایجان برگزار گردید.
گزارش اختصاصی بهنام دوستدار 
  21-اسفند-94                

روز دوم مسابقات بین المللی بوکس جام جاده ابریشم از امروزجمعه در شهر باکو مرکز جمهوری آذربایجان پیگیری شد. 

ادامه مطلب ...

۲۰-اسفند-۹۴
مسابقات بین المللی بوکس جام جاده ابریشم از امروز(پنجشنبه) در شهر باکو مرکز جمهوری آذربایجان آغاز شد و در نخستین روز مسعود عبدالهی برابر مشتزن رژیم صهیونیستی حاضر به مبارزه نشد.


به گزارش سایت رسمی فدراسیون بوکس،تیم پیوند ساپکو به نمایندگی از کشورمان در این رقابت های معتبربین المللی حضور یافته است که طی چهار روز با رقبای خود مبارزه می کند. 

ادامه مطلب ...

۲۰-اسفند-۹۴
تیم ملی بوکس کشورمان که برای برگزاری اردوی 10 روزه به شهر خارکوئف اوکراین سفر کرده است،روز پنجشنبه برابر بوکسورهای تیم میزبان دیداری تدارکاتی برگزار کرد.


به گزارش سایت رسمی فدراسیون بوکس،تیم ملی بوکس کشورمان به منظور برپایی اردوی تدارکاتی، به شهرخارکوف سفر کرده و تا 25 اسفندماه جاری در اردوی آماده سازی حضور خواهخد داشت. 

ادامه مطلب ...


گزارش اختصاصی بهنام دوستدار 
20-اسفند-94

مسابقات بین المللی بوکس جام جاده ابریشم امروز درآذربایجان آغاز خواهد شد.

این رقابتها همه ساله با نام جاده ابریشم درباکو پایتخت آذربایجان باشرکت تیمهای مختلف حوزه جاده تاریخی ابریشم برگزار میگردد. 

ادامه مطلب ...

19-اسفند-94
ایران ورزشی- تیم ملی بوکس با سفر به اوکراین اردوی مشترک خود را آغاز کرد.
این اردو که اولین و آخرین برنامه تدارکاتی تیم دگرگون شده بوکس برای مسابقات گزینشی است در حالی در اوکراین برگزار می‌شود که کادر فنی قصد دارد چند مسابقه دوستانه را هم برای این تیم در نظر بگیرد تا بلکه حداقل بیشتر نفرات حاضر در ترکیب این تیم برای رقابت‌های گزینشی چین تجربه یک رویداد بین‌المللی را داشته باشند. 
ادامه مطلب ...

۱۸-اسفند-۱۳۹۴
بهنام دوستدار- امکان دارد آخرین مبارزه روزبهانی در سال 94 به تاخیر بیفتد اکبر احدی مربی تیم ملی بوکس حرفه ای کشورمان با تاکید براینکه احسان روزبهانی از مصدومیت گردن و کمر رنج می برد، گفت: پزشکان در حال بررسی شرایط او هستند و امکان به تعویق افتادن مبارزه این بوکسور با حریف ایرلندی وجود دارد. 
ادامه مطلب ...

17-اسفند-94
بهنام دوستدار- ...بوکسورها گاهی باید از یک نژاد یا حتی فرهنگ مراقبت می‌کردند. عواملی از این دست باعث جان دادن به مسابقات بوکس شده است.  

ادامه مطلب ...

چهارشنبه ۱۲-اسفند-۹۴
بهنام دوستدار- روح الله حسینی گفته با همه حداقل ها تلاش میکنیم بهترین شرایط را برای ملی پوشان فراهم آوریم وبه موفقیت مشتزنان کشورمان برای کسب سهمیه در چین وآذربایجان امیدواریم.

می‌گوید شرایط در اردوی تدارکاتی اوکراین طوری پیش خواهد رفت که از آسیب دیدگی احتمالی و مصدومیت مشتزنان ایران پیش از رقابت‌های کسب سهمیه المپیک جلوگیری شود.  ادامه مطلب ...

17-اسفند-94
بهنام دوستدار- انتخابات رییس هیات بوکس البرز باحضور ناطق نوری برگزار شد رییس فدراسیون بوکس کشور گفت: تا زنده ام رییس این فدراسیون می مانم و فکر نمی کنم مسئولان وزارت ورزش هم تمایلی برای کنار گذاشتن من داشته باشند.
  ادامه مطلب ...

دوشنبه ۱۷-اسفند-۱۳۹۴
بهنام دوستدار- تیم ملی بوکس ایران جهت کسب آمادگی بیشتر برای شرکت در انتخابی المپیک راهی اوکراین شد.

بنابراین گزارش وبه نقل از ایسنا، اعضای تیم ملی بوکس ایران برای حضور در یک اردوی 10 روزه راهی کشور اوکراین شدند تا خود را برای حضور در رقابت‌های انتخابی المپیک آماده کنند. آرمین امجدیان ملی‌پوش وزن 56 کیلوگرم به دلیل مشکل سربازی نتوانست در این اردو حضور پیدا کند. 

ادامه مطلب ...

15-اسفند-94
بهنام دوستدار- ملی پوشان بوکس کشورمان فردا راهی اوکراین هستند تا در یک اردوی مشترک با مشتزنان این کشور شرکت کنند.

بنابراین گزارش وبه نقل از فارس، تیم ملی بوکس کشورمان به منظور برپایی اردویی تدارکاتی 10 روزه پیش از اعزام به رقابت های کسب سهمیه المپیک چین، بامداد فردا(یکشنبه) راهی "خارکوف" اوکراین می شود. 

ادامه مطلب ...

۱۲-اسفند-۹۴ 
بهنام دوستدار-براساس گزارش آیبا تاکنون 13 نفر از آسیا موفق به کسب سهمیه المپیک شده اند که ایران با سهمیه المپیک روزبهانی دراین لیست قرار دارد.

دراین فهرست مشتزنان المپیکی آسیا، قزاقها و ازبکها هرکدام با داشتن 4 نماینده در بین 13 سهمیه دریافتی آسیا تا به امروز پیشرو هستند. 

ادامه مطلب ...

سه‌شنبه ۱۱-اسفند-۹۴
بهنام دوستدار- شانس زیادی برای کسب سهمیه دارم اما برای رسیدن به آمادگی حتی کوبیدن شبانه روزی کیسه بوکس هم کفایت نمیکند بلکه باید در میدان خود را محک بزنیم .


بوکسورسبک‌وزن حرفه‌ای ایران می‌گوید مهم‌ترین مشکل این روزهایش نداشتن حریف تمرینی است و فقط با برگزاری اردوها و تمرین مداوم نمی‌تواند به حداکثر آمادگی برسد.

ادامه مطلب ...

گزارش اختصاصی بهنام دوستدار - چهارشنبه ۵-اسفند-۹۴
روز 29 اسفند آخرین تلاش ستاره المپیکی بوکس ایران در سال 94 برای صعود در رنکینگ لیگ بوکس جهانی Apb خواهد بود 

ادامه مطلب ...

دوشنبه ۳-اسفند-۹۴
بهنام دوستدار- "افشین بیابانگرد که موفق شده از شهرستان پارس آباد مغان خود را به دنیای کشتی معرفی کند، مدال طلای رقابتهای آسیایی خود را به همشهریانش تقدیم کرد و گفت: خدا را شکر می‌کنم توانستم با کسب مدال طلای آسیا همشهریانم را خوشحال کنم." 

ادامه مطلب ...