X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

11- مرداد- 95
بهنام دوستدار- "عادیلبک نیازیمبتوف" بوکسور صاحب نام قزاقستانی یکی از رقبای همیشگی "احسان روزبهانی" بوکسور المپیکی کشورمان بوده است. 

به گزارش سایت رسمی فدراسیون بوکس، 26 بوکسور در وزن 81 کیلوگرم سهمیه المپیک 2016 ریو را کسب کرده اند که احسان روزبهانی بوکسور شایسته کشورمان نخستین بوکسوری بود که از طریق رقابت های نیمه حرفه ای (APB) به المپیک 2016 ریو راه یافت.


"عادیلبک نیازیمبتوف" بوکسور 27 قزاقستانی که از پرافتخارترین مشتزنان وزن 81 کیلوگرم در دنیا محسوب می شود، یکی از رقبای همیشگی روزبهانی در میادین بین المللی بوده است.

این بوکسور پرآوازه قزاق در المپیک 2012 لندن و در مرحله یک چهارم نهایی با ناداوری محض موفق به شکست روزبهانی شد و در بازی های آسیایی اینچئون هم در مرحله نیمه نهایی مقابل احسان به برتری رسید.


از جمله افتخارات او می توان به کسب مدال نقره المپیک 2012 لندن، نایب قهرمانی جهان در سالهای 2011 و 2013 ، قهرمانی در بازیهای آسیایی اینچئون و ... اشاره کرد.

وی در رقابت های نیمه حرفه ای جهان (APB) هم حضور داشت که به علت آسیب دیدگی رودرروی روزبهانی قرار نگرفت.


"نیازیمبتوف" با کسب مدال طلای رقابت های قاره چین جواز حضور در المپیک 2016 ریو را کسب کرده است.این بوکسور قزاقستانی در رده دوم برترین بوکسورهای جهان در وزن 81 کیلوگرم قرار دارد.

نظرات (0)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد