X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

شنبه 27 - آذر- 95
بهنام دوستدار- رقابت های بوکس قهرمانی کشور بزرگسالان از امروز 26 آذرماه به میزبانی سیستان و بلوچستان آغاز شد.

...

به گزارش سایت رسمی فدراسیون بوکس، رقابت های بوکس قهرمانی کشور بزرگسالان با حضور 160 بوکسور از سراسر کشور از امروز 26 آذرماه به میزبانی سیستان و بلوچستان در سالن ورزشی امام علی (ع) آغاز شد. 

ادامه مطلب ...


قسمت اول

دوشنبه 8 - آذر- 95
بهنام دوستدار - مایک تایسون در پی شکست دادن ترور بربیک جوان‌ترین قهرمان در تاریخ بوکس سنگین‌وزن شد

...

مایک تایسون مانند موجی خروشان به دنیای بوکس سنگین وزن پا گذاشت. با چشمانی که تا عمق جان حریف نفود می‌کرد. حالا ۳۰ سال از زمانی که او تبدیل به جوان‌ترین قهرمان تاریخ سنگین وزن بوکس جهان شد، می‌گذرد.

تایسون آن چیزی بود که دنیا دو دهه بعد از مرگ سانی لیستون انتظارش را می‌کشید. سه سال بعد از مرگ لیستون در سال ۱۹۷۰، روزنامه نیویوک تایمز نوشت دنیای بوکس سنگین وزن "حس وحشت شیطانی‌اش" را از دست داده است. باد کالینز، خبرنگار ورزشی آمریکایی هم نوشت: "سانی، دیوی است که دلم برایش تنگ شده است."  

ادامه مطلب ...

چهارشنبه 10 - آذر- 95
بهنام دوستدار - فدراسیون بوکس اعلام کرده است که همه بوکسورها باید در رقابتهای قهرمانی کشور در زاهدان حضور پیدا کنند.

...

به گزارش خبرنگار مهر، رقابتهای بوکس قهرمانی کشور رده سنی بزرگسالان از ۲۶ آذر به میزبانی استان سیستان و بلوچستان آغاز می شود و تا شش روز ادامه دارد. فدراسیون بوکس اعلام کرده است که شرکت همه بوکسورها در این رقابتها الزامی است. این یعنی هر بوکسوری بخواهد شانس خود را برای حضور در تیم ملی امتحان کند بدون در نظر گرفتن سابقه ملی پوش بودن باید در رینگ قهرمانی کشور مشت بزند. 

ادامه مطلب ...


فدراسیون بوکس از تیم های حاضر در چهارمین فستیوال نونهالان درخواست کرد که بیش از سهمیه تعیین شده بوکسور به این رقابت ها اعزام نکنند.

 


 

ادامه مطلب ...