X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

31-خرداد-95
گزارش اختصاصی بهنام دوستدار- نماینده وزن 91- بوکس کشورمان در روز پنجم رقابتهای انتخابی المپیک مشتزن قدر اوکراینی را شکست داد....
بنابراین گزارش سالارغلامی مشتزن نیمه سنگین وزن ایران دقایقی پیش LISOVYI Dmytro "دیمیترو لیسووی" اوکراینی را از گردونه رقابتهای انتخابی المپیک حذف نمود دراین نبرد سنگین غلامی با غیرت وتکنیک تحسین برانگیز ظاهر شد ودر همان راند اول از دید هرسه داور برنده بود اما مقاومت رقیب در راند دوم هم سخت وسنگین مینمود ولی بازهم نماینده کشورمان راند دوم را با روحیه کامل از آن خود کردپیروزی "لیسووی" اوکراینی در راند سوم نتوانست در تغییر نتیجه اثرگذارباشد وسالارغلامی درپایان این مبارزه بعنوان نفر برتر و پیروز میدان رینگ را ترک نمود. 

ادامه مطلب ...

30-خرداد-95
گزارش اختصاصی بهنام دوستدار- درادامه رقابتهای انتخابی المپیک نماینده وزن 52 بوکس کشورمان برابر رقیب کنیایی خود پیروز شد....
سجادمحمدپور بوکسور سبک وزن تیم ملی در انتخابی المپیک با پیروزی مقابل NZIOKI Simon Mulinge مولینگ سیمونه آفریقایی امید را به جمع ملی پوشان بازگرداند بااین پیروزی محمدپور تنها 2 پیروزی دیگر با سهمیه المپیک فاصله دارد. 

ادامه مطلب ...

29-خرداد-95
گزارش اختصاصی بهنام دوستدار- در ادامه سومین روز از رقابتهای انتخابی المپیک امروز دقایقی پیش گل آرا وقاسمی پور باقبول شکست برابر حریفان قدر خود از دور رقابتهای انتخابی المپیک حذف شدند.... 

ادامه مطلب ...

29-خرداد-95
بهنام دوستدار- در سومین روز از رقابتهای انتخابی المپیک نماینده وزن 91 تیم ملی کشورمان برابر مشتزن مجار پیروز شد...
بنابراین گزارش سالار غلامی دقایقی پیش درچارچوب رقابتهای جهانی انتخابی المپیک در باکو به مصاف نماینده مجارستان رفت و طی سه راند نبردی تحسین آمیز توانست گیورگو از مجارستان را شکست دهد. 

ادامه مطلب ...

29-خرداد-95
بهنام دوستدار- سه مشتزن کشورمان امروز دررقابتهای انتخابی المپیک به مبارزه میپردازند.رقابت های جهانی بوکس باکوبعنوان آخرین تورنمنت بوکسورهای آماتور برای کسب مجوز المپیک ریو میباشد با حضور 469 بوکسور از 105 کشور در شهر باکو جمهوری آذربایجان در حال پیگیری است.... 

ادامه مطلب ...

29-خرداد-95
بهنام دوستدار- دومین روز مسابقات بوکس گزینشی المپیک در باکو با راهیابی یک نماینده ایران به دور دوم و حذف دو نماینده دیگر ایران به پایان رسید.

...

براساس این گزارش و به نقل ازایسنا، در دومین روز از مسابقات بوکس گزینشی المپیک در باکو که آخرین شانس بوکسورهای آماتور برای کسب سهمیه المپیک به شمار می رود نماینده وزن 56 کیلوگر ایران به دور دوم راه یافت و نمایندگان اوزان 64 و 91+ کیلوگرم ایران حذف شدند. 

ادامه مطلب ...

27-خرداد-95
بهنام دوستدار- در روز اول بازیهای انتخابی المپیک در باکو دقایقی پیش فروتن گل آرا نماینده باتجربه بوکس کشورمان برابر رقیبی از تونس پیروز شد... 

ادامه مطلب ...

18-خرداد-95
بهنام دوستدار- ملی پوشان بوکس ایران با 9 مشتزن عازم اناتخابی المپیک در باکو میشوند اما این درحالیست که تیم9 نفره با پنج مربی اداره میگردد.اما معلوم نیست با این شرایط چگونه پنج مربی هدایت نفرات را در انتخابی آذربایجان برعهده خواهند داشت.

ادامه مطلب ...

18-خرداد-95
بهنام دوستدار- مربیان پرتعداد تیم ملی بوکس هنوز برای نهایی کردن لیست بوکسورهای اعزامی به مسابقات کسب سهمیه المپیک باکو به توافق نرسیده اند.

...

براساس این گزارش و به نقل از مهر، مسابقات کسب سهمیه المپیک بوکس باکو آخرین فرصت بوکسورهای آماتور برای رسیدن به ریو است. مسابقاتی که البته هنوز و در فاصله یک هفته مانده به آغاز مسابقات لیست بوکسورهای اعزامی به آن مشخص نشده است. 

ادامه مطلب ...

16-خرداد-95
بهنام دوستدار- محمدعلی کلی قهرمان و اسطوره مسلمان بوکس جهان که تنها در زمینه ورزش قهرمان نبود و مهم‌تر از آن در زمینه انسانیت و مبارزه با ظلم زبان‌زد عام خاص بود، روز گذشته دارفانی را وداع گفت.

ادامه مطلب ...

16-خرداد-95
بهنام دوستدار- واکنش سیاستمداران بین‌المللی به درگذشت اسطوره بوکس جهانبه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ درگذشت محمد علی کلی، قهرمان مسلمان پیشین بوکس سنگین وزن، واکنش مقامات سیاسی جهان را به دنبال داشت. 

ادامه مطلب ...

6-خرداد-95
بهنام دوستدار- مربی تیم ملی بوکس میگوید ملی پوشان بوکس تابع قوانین هستند ودر شرایط فعالی تیم ملی به حمایت همه جانبه نیازمند است وی افزود بوکسورها مشکلی با تصمیمات کمیته فنی و نتایج انتخابی ها ندارند.

ادامه مطلب ...

6-خرداد-95
بهنام دوستدار- نماینده سبک وزن تیم ملی گفت: تاالان مسابقه تدارکاتی ندیده ایم علت هم همیشه نبود پول عنوان شده است ... چون پولی در کار نبود....
سجاد محمدپور در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما در خصوص انتخابی درون اردویی تیم ملی بوکس افزود: در انتخابی درون اردویی توانستم مقابل پویا ناوی به پیروزی برسم و امیدوارم همین روند را تا مسابقات انتخابی المپیک در پیش داشته باشم. 

ادامه مطلب ...

گزارش اختصاصی بهنام دوستدار 2-خرداد-95
بهنام دوستدار- دور اول رقابتهای لیگ سال 95 شمالغرب کشور با شناختن نفرات برتر روز جمعه 31 اردیبهشت در اردبیل به کار خود خاتمه داد.

... 
ادامه مطلب ...

 

گزارش اختصاصی بهنام دوستدار 1-خرداد-95
بهنام دوستدار- در دور اول رقابتهای بوکس لیگ شمالغرب کشور تیم اردبیل بعنوان میزبان این دوره قربانی شد....


بنابراین تیم منتخب استان اردبیل در این دوره با تیمی خوب به میدان گام گذاشت اما پس از دو روز رقابت درکمال بهت همگان در جایگاه سوم این مسابقات چهارجانبه قرار گرفت.این درحالیست که در رقابتهای مشابه تیمها از امتیاز میزبانی به نحو احسن ومطلوبی استفاده میبرند اما در بازیهای این دوره مشتزنان منتخب استان اردبیل در خانه خود قربانی برخی قضاوتهای ناصواب گردند. 

ادامه مطلب ...

گزارش اختصاصی بهنام دوستدار 31-اردیبهشت-94
بهنام دوستدار- اولین دوره مسابقات لیگ شمالغرب در سال 95 به میزبانی اردبیل برگزار شد.

...

این رقابتها با شرکت چهار تیم زنجان،تبریز،ارومیه واردبیل  پس از 2 روز رقابت،امروز (31 اردیبهشت) در اردبیل به پایان رسید وطی این رقابتها تیم زنجان فاتح این رقابتها شدتیمهای ارومیه و اردبیل به ترتیب درجایگاههای دوم وسوم قرار گرقتند. 

ادامه مطلب ...